Znamy zwycięzców eliminacji do konkursu #BeActive Award 2020!

Gratulacje dla pana Michała Piłowskiego za zwycięstwo w eliminacjach krajowych i awans do konkursu głównego #BeActive Awards.

Konkurs #BeActive Awards 2020 organizowany przez Komisję Europejską skierowany jest do organizacji, instytucji i indywidualnych osób, które angażują się w promocję aktywności fizycznej w swojej społeczności.

W dniach 1-15 lipca 2020 r. Ministerstwo Sportu, krajowy koordynator Europejskiego Tygodnia Sportu, przeprowadziło eliminacje do konkursu #BeActive Award 2020.

Spośród licznych zgłoszeń wybrano 3 zwycięzców, którzy wezmą udział w konkursie głównym #BeActive Award 2020 organizowanym przez Komisję Europejską. Wśród nich znalazł się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bartnikach, kategoria konkursowa „BeActive Education”propagowanie aktywności fizycznej wśród przedszkolaków i uczniów.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie panu Michałowi Piłowskiemu i trzymamy kciuki za powodzenie w głównym etapie konkursu.