Zbiórka dla Natalki
Do wakcji pozostało:

Szkolne Koło Wolontariatu podczas zebrania z rodzicami (31 stycznia 2018r.) zorganizowało zbiórkę pieniędzy na leczenie Natalii Kostrzewy, która walczy z glejakiem IV stopnia. Rodzice byli bardzo hojni, puszki szybko zapełniały się banknotami.

Na ten sam cel w dniu 8 lutego odbyła się „Akcja Gofer”. Gofry w ogromnej ilości upiekły mamy: p. Ciszewska Anna, p. Gałęziewska Aneta, p. Głowacka Paulina, p. Grzelecka Wioletta, p. Kowalska Katarzyna, p. Łuczyńska Agnieszka, p. Suchecka – Matyjek Emilia, p. Trafisz Katarzyna i p. Wróblewska Katarzyna. Uczniowie i przedszkolaki wszystkie zakupiły i ze smakiem zjadły. Produkty na te słodkości w całości przekazali rodzice naszych uczniów.

W obu akcjach udało się zebrać 7320,86zł. Dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie dla Natalki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach: zbiórce korków, makulatury i baterii (kontener stoi przy wejściu do budynku szkoły) oraz „Akcji Gofer” – gofry będą pieczone 27 lutego 2018r.

W imieniu organizatorów zapraszamy też na koncert charytatywny, który odbędzie się w szkole 3 marca 2018r.